Cygarowe zapasy na najbliższe 2 miesiące

2015-02-18 18.54.18

Każde pakowanie czy przeprowadzkę zaczynam zawsze od najważniejszego- Cygar. Do wylotu zostały 4 dni zatem najwyższa pora zacząć cygarowe pakowanie.

Zawsze jest jakieś ryzyko, że bagaż zaginie lub zostanie skradziony, dlatego stawiam na sprawdzone, smaczne cygara, które nie kosztują zbyt wiele. Zabieram dosłownie kilka nowych, których nie miałem okazji jeszcze spróbować. Kuba leżakuje i czeka na swoją kolej, w podróż zabieram “resztę świata” i “kilku włochów”.

Na Goa zagrożenie malarią jest niewielkie, jakieś ryzyko jednak jest. Dym świetnie odstrasza owady. Można więc powiedzieć, że cygara biorę do ochrony 🙂 Komary roznoszące malarię wylatują wieczorem, więc w idealnej porze na dymka po całym dniu smażenia się na plaży.

2015-02-18 18.54.52

Moje ulubione akcesoria zostawiam w domu. Biorę plastikową obcinaczkę i wyrzynarkę, koziołek do odłożenia cygara i kilka opakowań zapałek cygarowych. Do nawilżania wezmę trochę kryształków i wodę do wstrzykiwań w malutkich fiolkach. Liczę, że taki zestaw da sobie radę.

Ze względu na klimat w Polsce nie paliłem od grudnia, kiedy miałem przyjemność wygrzewać się na włoskim słońcu z cygarem. Całkiem spory arsenał idealnie nada się do nadrobienia zaległości.

Może Ci się również spodoba