Dzielenie się jest fajne

share_week

Piąta edycja SHARE WEEK właśnie ruszyła! Najwyższa pora wziąć w niej udział 🙂

W zeszłym roku dowiedziałem się o tej inicjatywie dopiero kiedy były opublikowane już jej wyniki. Wówczas postanowiłem, że następnym razem na pewno wezmę w niej udział. Ale o co dokładnie chodzi?

Andrzej Tucholski na swoim blogu od kilku lat prowadzi świetną akcję, w której autorzy blogów polecają swoje ulubione blogi prowadzone przez innych kolegów. Dzięki liście z poprzedniego roku trafiłem na wiele ciekawych stron. Właśnie dlatego już nie mogę doczekać się podsumowania aktualnej edycji.

Mniej i bardziej regularnie zaglądam na kilkadziesiąt blogów na mojej blogliście są zarówno te popularne jak i te, które mają dosłownie kilku czytelników.

Zasady SHARE WEEK są proste, ale nieco brutalne. Trzeba wybrać 3 blogi. Decyzja byłą trudna. Postawiłem na blogi, które w różnych okresach dały mi najwięcej.

1. Paragon z podróży

paragonPrzed wyjazdem do Indii przekopałem cały internet ze sto tysięcy razy. Z wielu stron czerpałem informacje o Indiach, jak również o przygotowaniu do tej podróży. Jakby nie było to mój pierwszy wyjazd na tak długo, tak daleko i z plecakiem. Pamiętam, że w trakcie przygotowań właśnie paragon z podróży bardzo mi pomógł.

2. Vademecum blogera

vademecum

Na bloga Beaty wpadam regularnie, zawsze na chwilę i lecę dalej. Raz na jakiś czas wracam po pomysły na ulepszenie mojego bloga. Najwyższa pora się odwdzięczyć. Za regularne publikowanie wartościowych treści mój drugi głos oddaje na Vademecum blogera.

3. Fotograf w podróżyfotograf

Jedno z najnowszych znalezisk i już jest w czołówce listy moich ulubionych blogów. Masa fotoinspiracji i porad. Piotr oprócz świetnego bloga, założył również grupę na FB, gdzie można podzielić się swoimi zdjęciami i otrzymać wartościowe informacje zwrotne od innych jej członków. Super sprawa. Kiedy fotograficznie “dorosnę”, chciałbym prowadzić podobną działalność. Podróże jako praca, to zdecydowanie mój kierunek.

Za kilka tygodni na blogu Andrzeja pojawi się podsumowanie Share Week 2016. Nie mogę doczekać się wyników tegorocznej edycji. Na pewno dzięki niej znów trafię na kilka ciekawych miejsc w sieci, o których istnieniu nie miałem pojęcia.

Może Ci się również spodoba