Fotołowy #3 Wiesbaden

wiesbadenNa Wiesbaden czaiłem się od pierwszego dnia pobytu w Niemczech. Przy pierwszym przejeździe na szybko wpadło mi w oko wiele ciekawych miejsc.

Dziś podzielę się z Wami kilkoma zdjęcia z pierwszych spacerów z aparatem. Na pewno będzie ich jeszcze więcej. Zaczynamy.

wiesbaden

Wszystkie zdjęcia, które widzicie w tym wpisie, zrobiłem w bliskiej okolicy dworca głównego oraz Kurhausu. Miasto jest duże, ma ponad 270 tys mieszkańców. Jednak na szybkie zwiedzanie i zobaczenie kilku ciekawych miejsc wystarczy nawet jedno popołudnie. Ja na szczęście mieszkam kilkanaście kilometrów obok Wiesbaden, więc mam dużo czasu na to, żeby poznać je dokładniej.

wiesbaden

wiesbaden

Spacer bez psa to nie spacer. Abi zawsze kiedy zobaczy aparat zastyga w bezruchu i czeka aż zrobię jej zdjęcie. Oczywiście właśnie kiedy to już chcę robić jej zdjęcie, nie ma mowy żeby zatrzymała się w miejscu dłużej niż na 3 sekundy.

wiesbaden

wiesbaden

wiesbaden

wiesbadenKurhaus nocą wygląda świetnie. Cała okolica zachęca do dłuższego spaceru. Dla fanów motoryzacji taki spacer będzie miał dodatkowe atrakcje, bo bez większego problemu można spotkać wiele aut z najwyższej półki.

wiesbaden

Tym angielskim i bardzo optymistycznym akcentem kończę na dziś.

PS. Nie wszyscy pewnie wiedzą, więc pochwalę się jeszcze raz. Dostałem akredytację dziennikarską na targi IAA we Frankfurcie, dlatego w najbliższych tygodniach na blogu będzie sporo o motoryzacji.

Może Ci się również spodoba