MLM jest lepszy

youth-570881_1280

Pracujesz gdzie chcesz i z kim chcesz. Nie masz górnego pułapu wynagrodzenia- im jesteś lepszy, tym możesz zarabiać więcej. Nikogo nie interesuje Twoje pochodzenie, ukończone szkoły czy zdobyte certyfikaty. Każdy ma taką samą szansę na sukces. Czy to nie brzmi jak praca marzeń?

Biznes MLM to moje główne źródło utrzymania już od kilku lat. Jestem ogromnym fanem tego rodzaju dochodu. Nie dlatego, że dobrze mi płaci, tylko dlatego, że próbowałem już wielu rzeczy i nic lepszego nie znalazłem. Marketing sieciowy daje ogromne możliwości i robiony mądrze pozwala uzyskiwać znaczne dochody pasywne.

Przerobiłem w życiu kila etatów w kraju i za granicą, byłem zatrudniony współpracując z kilkoma firmami, miałem też kilka biznesów klasycznych i jeszcze więcej pomysłów porzuconych zanim weszły w życie. Działanie w MLM bije wszystko na głowę. Żadne inne działanie, które wykonywałem do tej pory nie płaciło mi kiedy kończyłem poświęcać na nie czas. To własnie marketing sieciowy dał mi to o czym marzyłem od zawsze- wolność finansową.

Teraz wstaję kiedy się obudzę, kładę się spać kiedy jestem zmęczony. Pracuję gdzie chcę i z kim chcę, jedyną osobą, która może czegoś ode mnie wymagać jestem ja sam. Co najważniejsze mogę podróżować i rozwijać mój biznes w ponad 50 krajach świata.

Wszędzie, gdzie pojawiają się duże pieniądze, pojawiają się też oszuści i krętacze. W MLM jest identycznie. Pojawiają się w nim osoby, które widzą w nim okazję na szybkie dorobienie się i czerpanie korzyści w nieskończoność. Z takim podejściem biznes szybciej rozpada się w mgnieniu oka. Osoby z zewnątrz często postrzegają tą branże jako “sekciarską”. Niestety wiele osób do czegoś tak banalnie prostego dorabia zbędne filozofie i kreuje się na carów i bogów. Biznes jest prosty, ale nie łatwy i dlatego wiele osób na siłe go komplikuje. Ludzie z natury są nieufni stąd biorą się te wszystkie dziwactwa.

W jednym zdaniu MLM polega na używaniu produtktów i polecaniu ich innym. Zrozumienie i wprowadzenie w życie tych prostych zasad daje 100% gwarancji sukcesu.

Może Ci się również spodoba