Obrońca Twojej skóry

pfefferscnitzel_fmgroup_skinlab (1)

Tak to już jest, że na każdym wyjeździe rzucamy się jak głupi na słońce i praktycznie zawsze kończy się to mniej lub bardziej poważnymi poparzeniami słonecznymi. Na szczęście znaleźliśmy idealne lekarstwo na spaloną słońcem skórę.

Najbardziej poniosło nas kilka lat temu w Egipcie. Całodzienne opalanie w drugim dniu pobytu skończyło się bólem nie do wytrzymania. Skóra nie była purpurowa, a nawet prawie fioletowa. Kiedy białas wyskoczy na słońce przy wietrznej pogodzie, nawet nie wie kiedy jest już poparzony. Byliśmy bardzo zaskoczeni, kiedy regularne smarowanie naturalnym kremem do ciała z serii Skin lab firmy Fm Group dosłownie uratowało nas i naszą skórę. Po pierwszej nocy była już duża poprawa, po kolejnej nocy mogliśmy już wrócić do opalania. To był nasz pierwszy szok związany z tym produktem.

Identyczna sytuacja powtórzyła się na greckiej wyspie Kos. Tam poparzenia były mniejsze, więc też szybciej mogliśmy wrócić na słońce.

W Indiach zaczęliśmy opalanie wyjątkowo ostrożnie używając mocnych filtrów. Kilka razy się przypiekliśmy i nasz ulubiony krem znów się sprawdził. Nasz „ratownik” pomógł również wielu osobom i wszyscy go szczerze chwalili. Nie dowierzali, że tak szybko może przynieść ulgę i uratować spaloną słońcem skórę.

Po otwarciu pudełka i zdjęcia folii ochronnej ukazuje nam się jasna kremowa masa, która zmienia się w olejek pod wpływem ciepła. W mniej przyjaznych warunkach atmosferycznych krem potrzebuje nieco więcej czasu i ciepła zanim zmieni się w olejek. W Indiach praktycznie zawsze jest w stanie półpłynnym 🙂

pfefferscnitzel_fmgroup_skinlab (2)

Długo się zastanawiałem co ma w sobie ten krem, że jest tak skuteczny. Przede wszystkim składniki organiczne, zamiast wszechobecnej chemii. Dostajemy produkt, który w składzie ma aż 98% składników pochodzenia organicznego.

W zawartości znajdziemy ekstrakt z awokado, wosk pszczeli, masło shea, olej kok0sowy i migdałowy. Producent nie zapomniał też o witaminach, solach mineralnych i nienasyconych kwasach tłuszczowych.

Do jakości produktów firmy Fm Group już się przyzwyczaiłem, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt każdemu, kto wybiera się na wakacje w słoneczne miejsce. My przetestowaliśmy krem już na 3 kontynentach, na skórze własnej i znajomych. Wszyscy byli zachwyceni. Na nasz wyjazd do Indii wzięliśmy całkiem pokaźny zestaw kosmetyków 🙂

pfefferscnitzel_fmgroup_skinlab (3)

WAŻNE INFO:

Od kilku lat jestem związany z firmą Fm Group, z czego jestem bardzo zadowolony. Powyższy tekst to moja subiektywna opinia i nie jest to wpis sponsorowany.

Może Ci się również spodoba