Zmiany, zmiany, zmiany

zmiany, pfefferschnitzel

Zmiany nawiedzą pfefferschnitzla. Przed wylotem postanowiłem, że jeżeli przez dwa miesiąca w Indiach nie znudzi mi się blogowanie, to po powrocie wezmę się za nie na poważniej. I to właśnie będzie kierunek zmian.

Od kilku dni każdą wolną chwilę spędzam wyszukując w internecie porady dotyczące blogowania. Trafiłem na kilka wartościowych źródeł. Wdrożenie informacji w nich zawartych + pomysły, które od dawna miałem w głowie zaowocują kilkoma ulepszeniami bloga.

1. Bloglovin

Możecie mnie śledzić w serwisie Bloglovin, Jeżeli go nie znacie polecam poświęcić kilka minut na szybkie przejrzenie tego co ma do zaoferowania. Dzięki tej stronie możecie mieć dostęp do najświeższych wpisów ze wszystkich blogów, które czytacie i które są połączone z Bloglovin. Klikając w baner poniżej możecie zacząć mnie śledzić również tam.

Pfefferschnitzel
2.  Newsletter

Baza kontaktów to jedno z większych aktywów blogera. Od wczoraj uruchomiłem newsletter, dzięki niemu możecie dostawać na maila powiadomienia o nowych wpisach i ważnych informacjach związanych z blogiem. Spokojnie, nie zamierzam bombardować Waszych skrzynek tysiącami nudnych, długich maili. Będzie mi naprawdę miło, jeżeli zapiszecie się do mojego newslettera.

Zapisz się do newslettera

 

3. Google+

Staram się wdrażać, popularyzowaną przez Michała Szafrańskiego z bloga jakoszczedzacpieniadze.pl, strategię Be Everywhere. Dlatego właśnie dokładam kolejny portal społecznościowy gdzie będzie można mnie znaleźć.

Kliknij tutaj aby przejść do mojego profilu.

4. Serwisy social news

Linki z nowymi wpisami zaczynam umieszczać w serwisach wykop.pl oraz strims.pl. Są to kolejne miejsca, które są elementem strategii Be Everywhere w moim wykonaniu.

5. Zmiany w wyglądzie bloga

W najbliższym czasie delikatnie zmieni się wygląd bloga. W ciągu kilku miesięcy planuję zmianę szablonu. Najpierw muszę znaleźć ten jeden jedyny…

6. Nowa kategoria

Często mam pomysł na fajny temat, ale rezygnuje, ponieważ nie pasuje on do żadnej z blogowych kategorii. Za kilka dni pojawia się nowa kategoria do luźnych tematów, które czasem będą gościć na blogu.

7. SEO

Wejścia z wyszukiwarek nie są moim priorytetem, ale mimo wszystko chcę poświecić trochę czasu na optymalizację bloga pod tym kątem. Liczę na to, że przypadkowi goście zostaną ze mną na dłużej 🙂

8. Wasze sugestie…

Wszystkie decyzje należą do mnie. Jednak Wasze zdanie jest dla mnie bardzo ważne. Napiszcie w komentarzach jakie zmiany chętnie zobaczylibyście na blogu.

 

Może Ci się również spodoba